Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 12 чоловік

Психологічна підтримка для батьків

Дата: 31 жовтня 2022 о 15:01

Як батькам подбати про власний психологічний стан? Що варто, а чого навпаки не варто робити? Де отримати таку необхідну підтримку? Зібрали для вас корисні матеріали за посиланням.

Матеріали зібрані громадською спілкою «Освіторія» у межах ініціативи «Спільно до навчання», яку Міністерство освіти і науки України реалізує спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні за підтримки Першої леді України.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом із Міністерством освіти і науки України, Українським інститутом когнітивно-поведінкової терапії та Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» запустили проєкт психологічної підтримки «ПОРУЧ».

Проєкт «Поруч» – це групи психологічної підтримки для підлітків і батьків, чиє звичне життя зламала війна. Психологи готові допомагати офлайн і онлайн, щоб досвід громадян України не залишився непереборною травмою на все життя.

Психологи «Поруч» допомагають і підліткам, і батькам, адже саме батьки мають не лише дати ради собі, але й підтримувати своїх дітей. У межах проєкту працюють також групи підтримки для вчителів, які зараз продовжують працювати з дітьми і потребують підтримки.

Онлайн-зустрічі відбуватимуться в ZOOM. У кожній із них буде не більш як 10 учасників і ведучий-психолог. Участь у групах безоплатна. Час зустрічей буде узгоджено з кожним учасником.

Під час зустрічей діти зможуть поділитися переживаннями про події та відчути підтримку інших. Заповнити заявку на участь можна тут.

Дорослі учасники обговорюватимуть, зокрема, як підтримати себе та як керувати емоціями в складні часи. Взяти участь можна за посиланням.

Важливо, що в межах проєкту працюють професійні психологи з навичками допомоги людям, що пережили війну, а також ті, хто прагне професійно підготуватися та стати до надважливої в цей час роботи. Якщо ви психолог і хочете долучитися, переглянути вимоги та заповнити заявку можна тут.

Підтримка батьків та дітей під час війни від UNICEF. Тут ви знайдете поради із підтримання психічного і фізичного здоров’я, безпеки, харчування, освіти та розвитку дітей.

Онлайн-платформа «Розкажи мені» цілодобово надає українцям безкоштовну психологічну допомогу. Якщо ви відчуваєте тривогу, у вас трапляються панічні атаки, ви близькі до депресії чи навіть на межі – залиште заявку на сайті.

Проєкт «Психологічна допомога українцям під час війни». Це Telegram-канал, який створений для безкоштовної психологічної допомоги українцям, які відчули на собі жахіття війни в Україні у 2022 році. Допомога здійснюється зусиллями практикуючих психотерапевтів.

Консультаційний центр кафедри психології та психотерапії УКУ «Порадня». На базі Українського Католицького Університету стартувала робота Кризової Порадні. Команда надає безоплатну кризову психологічну допомогу тим, хто цього потребує.

Консультативний психологічний центр. Команда психологів-волонтерів організовує психологічну допомогу для громадян України у зв’язку з актуальною ситуацією.Для того, щоб з вами зв’язалися, треба заповнити форму.

Безкоштовну допомогу усім, хто її потребує, готові надавати сертифіковані психологи Центру психологічного консультування і травмотерапії Open Doors, які мають досвід роботи з учасниками збройних конфліктів та навчені за американським стандартом.

Також серія корисних матеріалів на тему психологічного здоров’я вийшли на «Освіторія.медіа»:

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.